Zegar

Aktualności

Trzy punkty zdobyte na wyjeździe

• autor: kajakinio, 2016-10-01 12:04

Nasz zespół przywiózł trzy punkty z niedzielnego wyjazdu do Żołędowa, gdzie swoje mecze rozgrywa Victoria Niemcz, po zwycięstwie 4-2, do przerwy 4-0 !

Nasz zespół przywiózł trzy punkty z niedzielnego wyjazdu do Żołędowa, gdzie swoje mecze rozgrywa Victoria Niemcz, po zwycięstwie 4-2, do przerwy 4-0 ! I to w zasadzie jedyna dobra wiadomość tego dnia, ponieważ rozegraliśmy bardzo przeciętne zawody ! Co prawda pojechaliśmy na mecz bez kilku ważnych zawodników, jak choćby Wampir, Wibiasz czy Ostry, jednak nie powinno to mieć, aż tak dużego wpływu na naszą grę. Byliśmy ospali, mało ruchliwi i pozwalaliśmy gospodarzom na bardzo dużo. Na szczęście dobrze z przodu działał duet Kajak - Suchy, który w pierwszej połowie "wypunktował" gospodarzy ! Patryk Suchomski po 2 tygodniowej przerwie w grze, ustrzelił klasycznego hattricka, a jedną bramkę dorzucił Kajak i do przerwy, można powiedzieć było po meczu ! Po przerwie również mieliśmy kilka klarownych sytuacji, jednak zabrakło skuteczności. Z upływem czasu coraz groźniejszy był zespół Victorii i to oni prowadzili grę, efektem ich przewagi były dwie bramki zdobyte przy biernej postawie naszych zawodników ! Na domiar złego ok. 85 min kontuzji kostki nabawił się Bartek Kaszczyszyn i kończyliśmy mecz w 10 ! Cieszy bardzo zwycięstwo pomimo nie najlepszej gry, jednak w przyszłym tygodniu w lokalnych derbach z Rawysem Raciąż musimy zagrać zdecydowanie lepiej !